Paulina Kiškytė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Paulina Kiškytė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Paulina Kiškytė
  Paulina Kiskyte

  Paulina Kiškytė

  Gydytoja psichiatrė

  Gydytoja psichiatrė, darbo patirtis psichikos ligų diagnostikoje ir gydyme.

  Gydytoja konsultuoja dėl afektinių (nuotaikos), nerimo, asmenybės, miego, psichoaktyvių medžiagų vartojimo sutrikimų. Atlieka diagnostinius tyrimus aktyvumo ir dėmesio sutrikimui nustatyti suaugusiųjų amžiuje.

  Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis.

   Veiklos sritys

  Domisi psichodinaminės bei kognityvinės elgesio psichoterapijos kryptimis, kurios darbe padeda plačiau matyti pacientų vidinį pasaulį, edukuoti juos apie pasireiškiančių emocijų bei išgyvenimų spektrą, padėti keisti esamus elgesio modelius.

  Susieti farmakologinį gydymą su psichologiniu konsultavimu, atsižvelgiant į paciento socialinius poreikius, yra kasdienė profesinė gydytojos užduotis.

  Profesinė patirtis

  Profesinis tobulinimasis

  Profesiniame kelyje vertina žinių tobulinimą, todėl kasmet dalyvauja tarptautinėse konferencijose užsienyje bei Lietuvoje. Gydytoja atliko praktiką Londono (Jungtinės Karalystės) “Cygnet Health Churchill Hospital” privačioje reabilitacijos bei ūmių būklių klinikoje, kur sėmėsi patirties iš užsienio kolegų (2019 m.).

  Narystė

  Lietuvos psichiatrų asociacijos (LPA) ir Jaunųjų psichiatrų asociacijos (JPA) narė.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku