Rasa Karalienė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Rasa Karalienė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Rasa Karalienė
  Rasa karaliene

  Rasa Karalienė

  Vaikų ir paauglių, suaugusiųjų medicinos psichologė Klaipėdoje

  Esu medicinos psichologė turinti  ilgametę patirtį dirbant sveikatos priežiūros įstaigose. Su  pacienetais man svarbu sukurti  ryšį, paremtą abipusiu pasitikėkimu, vadovautis dialogo principu,  stiprinti  galias, padedančias  žmogui pačiam spręsti sunkumus. 

  Konsultuoju emocinius ir elgesio sunkumus patiriančius vaikus, paauglius , jų tėvus. Konsultuoju suaugusius. 

  Atlieku psichodiagnostinius tyrimus:

  IŠSILAVINIMAS

  1982-1987m Vilniaus Universitetas,  psichologo specialybė (magistras).

  PROFESINĖ PATIRTIS

  Darbas ambulatorinėse ir stacionarinėse sveikatos priežiūros įstaigose  (Klaipėdos Psichikos sveikatos centras, Klaipėdos Vaikų ligoninė,  Palangos  Vaikų sanatorija ), Palangos Švietimo pagalbos tarnyba.

  PROFESINIS TOBULĖJIMAS

  1997-1999m humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos studijos ( HEPI. Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute Birštone ). Kvalifikacijos kėlimas VU ir LSMU rengiamuose kursuose ir konferencijose. Intervizijų grupė  nuo 2003m.

  NARYSTĖ

  Psichologų sąjunga

  Vaikų ir paauglių psichoatrų draugija

  Konsultuoja Klaipėdoje Turgaus g. 10 registracija tel. +37069810463

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku