TLK apmokamos paslaugos | Asmens sveikatos klinika

TLK apmokamos paslaugos

Nuotolinės konsultacijos

Registracija internetu

Registracija telefonu

TLK apmokamos paslaugos – pacientams teikiamos nemokamai

Pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos nemokamai

Nemokamos paslaugos – tai paslaugos, kurios yra kompensuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto pacientams, turintiems gydytojo siuntimą, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir prisirašiusiems prie pirminės psichikos sveikatos centro VŠĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro.

Kompensuojamų paslaugų sąrašas:

Psichiatro konsultacija,

Vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija,

Vaikų ir paauglių psichoterapijos seansas,

Individualios psichoterapijos seansas,

Grupinės psichoterapijos seansas,

Psichiatro konsultacija kai atliekamas psichologinis ištyrimas,

Vaikų ir paauglių psichiatro psichologinis ištyrimas.

Asmenims, turintiems tinkamai įformintą gydytojo siuntimą ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, gydytojų specialistų konsultacijų kaina yra kompensuojama iš  privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.

Dėl nemokamų paslaugų mielai prašome kreiptis www.asklinika.lt svetainėje nurodytais kontaktais.

Įstaigų, kurios teikia pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas rasite čia.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku