Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaras | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaras

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaras

  Trečiadienis birželio 15, 2022

  Nuo 2022 m. liepos 1 d. „Asmens sveikatos klinikoje“ – nemokamos vaikų ir paauglių dienos stacionaro paslaugos

  Nuo liepos mėnesio Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre „Asmens sveikatos klinika“ pradės veikti naujas Vaikų ir paauglių dienos stacionaras. Jame teikiama kompleksinės pagalbos šeimai paslauga, orientuota į emocijų, elgesio, nuotaikos ir nerimo bei kitų spektrų sutrikimų turinčius vaikus.

  Darbas grupėse – pagal amžių ir sunkumus

  Vaikų ir paauglių dienos stacionaro komandoje dirbs skirtingų sričių specialistai – vaikų ir paauglių psichiatras, psichologas ir socialinis darbuotojas, kurie drauge atliks reikiamus tyrimus bei sudarys pacientui tolesnės pagalbos gydymo planą.

  Tiek individualios vaikų ir paauglių psichiatro, tiek psichologo konsultacijos, tiek grupiniai užsiėmimai – psichologinių įgūdžių ir socialinių įgūdžių grupės – vyks patogiu laiku. Darbui grupėse vaikai ir paaugliai skirstomi, atsižvelgiant į jų amžių ir patiriamus sunkumus.

  Vaikai ir paaugliai pagal iš anksto sudarytą gydymo planą nepertraukiamai 6 savaites gaus šias paslaugas:

  Užsiėmimai – ir tėvams

  „Asmens sveikatos klinikos“ Vaikų ir paauglių dienos stacionare veiks ir tęstinius sunkumus išgyvenančių vaikų bei paauglių tėvams skirtos grupės, taip pat jiems teikiamos konsultacijos.

  Pirmiausia tėvai jiems skirtose grupėse edukuojami – suprantamai paaiškinamos ir su jais aptariamos konkrečios su jų vaiko diagnoze susijusios prognozės bei rekomendacijos. Taip pat vyks psichologo ir socialinio darbuotojo moderuojami tėvų savitarpio pagalbos užsiėmimai.

  Paslaugos kaina – turintiems gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro siuntimą NEMOKAMAI.

  „Asmens sveikatos klinikos“ Vaikų ir paauglių dienos stacionaro paslaugos bus teikiamos Vilniuje, adresu Žalgirio g. 90.

  Registruotis kviečiame jau dabar

  Turintiems vaikų ir paauglių psichiatro siuntimą registruotis paslaugoms galima telefonu: +370 612 02 994

  Neturintiems siuntimo registruotis galima pas vaikų ir paauglių psichiatrą telefonu: 8 5 260 7636 arba el. registracija: https://asklinika.lt/registracija

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku