Grupės slaugantiems sunkiai sergančius artimuosius | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Grupės slaugantiems sunkiai sergančius artimuosius

Nuotolinės konsultacijos

Registracija internetu

Registracija telefonu

Psichoterapinės grupės slaugantiems sunkiai sergančius artimuosius ar neįgaliuosius

(Paslauga teikiama nemokamai – finansuojama iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo)

Sunki liga – demensija, insultas, sudėtinga trauma ir pan. – iš esmės pakeičia ne tik ligonio, bet ir jį slaugančių artimųjų gyvenimą. Sunkų ligonį prižiūrinčioje šeimoje dažnai kyla įtampa, atsiranda daug prieštaringų jausmų. Artimieji dažnai jaučia nuovargį, izoliaciją, vienatvę ir kaltę. Išvarginti intensyvių emocijų, fiziškai persitempę jie dažnai rizikuoja susirgti ir patys.

Tam, kad tokioje įtemptoje situacijoje išliktumėte sveiki, svarbu pasirūpinti savo poreikiais: pailsėti, nors trumpam atsitraukti nuo ligos, neraminančiais prieštaringais jausmais pasidalinti su kitais žmonėmis.

Psichoterapinių grupių nauda

Psichologių – psichoterapeučių vedamų psichoterapinių grupių metų išmoksite tinkamai pasirūpinti savo psichologine savijauta net ir įtemptose emocinėse situacijose. Slaugantiems sunkiai sergančius artimuosius šios grupės naudingos dėl keleto priežasčių:

Konsultuoja Specialistai:

Laura Viškelytė

Daiva Balčiūnienė

Paslaugos kaina:

Nuo Nemokamai EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku