Rugilė Kazlauskienė vaikų suaugusių psichologė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Rugilė Kazlauskienė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Rugilė Kazlauskienė

  Rugilė Kazlauskienė – vaiko priežiūros atostogose – Sveikiname!!!

  Medicinos psichologė

  Veiklos sritys

  Suaugusiųjų, paauglių, vaikų bei jų tėvų konsultavimas ir psichoterapija. Remiuosi kognityvinės elgesio terapijos principais. Vaiko raidos vertinimas DISC testu, IQ vertinimas WISC-III testu.

  Ypač domiuosi nerimo sutrikimais, depresija, vaiko raidos sutrikimais, paauglio psichologija. Viena iš mano interesų sričių – vaiko reakcija į stresinius įvykius, hospitalizaciją. Šia tema leidžiame knygelę vaikams ir jų tėvams.

  IŠSILAVINIMAS

  Nuo 2017 iki dabar Lietuvos sveikatos mokslų universieto Elgesio medicinos institutas, Kognityvinė ir elgesio psichoterapija

  2014-2016 Vilniaus universitetas, klinikinės psichologijos magistro studijos

  2009-2013 Vilniaus universitetas, psichologijos bakalauro studijos

  PROFESINĖ PATIRTIS

  2018m. Psichologinės sveikatos centras, medicinos psichologė. Suaugusiųjų konsultavimas bei seminarai tėvams.

  2016-2018 Saulės šeimos medicinos centras, medicinos psichologė. Vaikų, paauglių, suaugusiųjų psichologinis įvertinimas bei konsultavimas, vaikų grupinė psichoterapija, vaiko raidos, IQ vertinimas.

  2015- 2016 Vaiko raidos centras, universitetinė praktika su vaikais nuo 3 mėnesių iki 17 metų, turinčiais raidos ir/arba psichiatrinius sutrikimus.

  2014-2015  Kauno pagyvenusių žmonių asociacija, Paskaitos apie atmintį ir stresą, relaksacijos pratimų vedimas.

  2014-2016 Labdaros paramos fondas “Saulės smiltys“, darbas infekcinėje vaikų ligoninėje, individualus konsultavimas, grupiniai užsiėmimai vaikams ir jų tėvams.

  PROFESINIS TOBULINIMASIS

  2015 Applied Behavioral Analysis (ABA) terapiją autistams teikianti klinika “University of South Wales Autism Project”. Stažuotė, praeita Level 1 placement programa.

  2015 Žaidimų terapijos klinika “Stepping Stones”, stažavausi stebėdama ir analizuodama žaidimų terapijos užsiėmimus su vaikais bei šeimomis.

  2015 XIV Conference of European Society for Traumatic Stress Studies.

  NARYSTĖ

  Lietuvos psichologų sąjungos narė

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku