Hipnoterapija su psichiatru L. Lazausku | Asmens sveikatos klinika

Hipnoterapija

 • en
 • Nuotolinės konsultacijos

  Registracija internetu

  Registracija telefonu

  Hipnoterapija – vienas iš psichoterapijos metodų, kai yra naudojama hipnozė. Hipnozė yra tarpinė būsena tarp miego ir būdravimo. Tai tikroviška, normali, lengva būsena, kuriai būdinga:

  Hipnozės metu sąmonė išlieka budri. Žmogus žino, ką sako ir daro, išsaugoma valios kontrolė ir pacientas gali nutraukti procedūrą kada panorėjęs.

  Hipnoterapija ir jos svarba

  Ši procedūra – tai itin efektyvus bei patikimas būdas norint perkoduoti pasąmonę. Ne paslaptis, kad pasąmonė didele dalimi daro įtaką mūsų mąstymui ir visam gyvenimui mums patiems to sąmoningai net nepastebint. Todėl neigiamos programos griauna gyvenimą ir sukelia aibę psichologinių problemų, kurias sunku įveikti. Hipnozė – tai puiki pagalbinė priemonė darbe su savimi, pakeičiant neigiamas programas į teigiamas.

  Kokiais atvejais taikoma hipnozė?

  Laukiame Jūsų jeigu išgyvenate tokius rūpesčius kaip:

  Hipnozė taip pat gali būti taikoma kaip papildomas gydymas:

  Plačiau apie hipnoterapijos seansus

  Hipnozės metu trumpais, aiškiais, pozityviais sakiniais, parenkamais pagal kliento problematiką, specialistai skatina kliento pasąmonę nukreipti reikalingas jėgas savęs sveikatinimui. Kiek seansų prireikia konkrečiai problemai įveikti? Paprastai vykdomi 6–10 seansų, tačiau tikslus jų skaičius priklauso nuo individualios situacijos ir išsikeltų tikslų. Psichoterapeutas nuodugniai ištirs Jūsų būklę tam, kad tinkamai nustatytų, kiek ir kokio ilgio seansų Jums labiausiai reikia.

  Hipnoterapijos seansus Asmens sveikatos klinikoje vykdo patyręs specialistas, savo darbo praktikoje hipnozę taikantis ilgus metus. Todėl galite būti užtikrinti, jog būsite patikimai įvesti į hipnozę ir galėsite sąmoningai kontroliuoti savo valią.

  Svarbu! Nepamirškite, kad vien hipnozė nebūtinai išgydys visas psichologinio bei fiziologinio pobūdžio problemas – visokeriopam pasveikimui reikalingas subalansuotas kompleksinis gydymas. Hipnoterapija, ypač gydant fizinio kūno nusiskundimus, naudojama tik kaip papildoma priemonė, skirta dar didesniam efektyvumui pasiekti.

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Liudvikas Lazauskas

  Paslaugos kaina:

  Nuo *50 EUR

  Registracija internetu
  Registracija telefonu
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku