Birutė Lukšaitė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Birutė Lukšaitė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Birutė Lukšaitė

  VAIKŲ IR PAAUGLIŲ PSICHIATRĖ, SUAUGUSIŲJŲ GEŠTALTO PRAKTIKĖ

  Darbe su vaikais ir paaugliais taikau nemedikamentinius gydymo būdus -vaikų ir tėvų konsultavimą, psichoterapiją. Reikalui esant, skiriu medikamentinį gydymą.

  Darbe su suaugusiais taikau geštalto terapiją. Tai psichoterapijos kryptis, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas kokybiškam santykiui su savimi, su kitais žmonėmis ir aplinka, sąmoningumo didinimui, dabarties momento kiek įmanoma pilnesniam išgyvenimui, atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimui. Ji gali būti taikoma tiek savęs pažinimui bei augimui, tiek esant nerimui, depresijai, santykių sunkumams, savivertės problemoms.

  DOMĖJIMOSI SRITIS

  Vaikų ir paauglių, augančių disfunkcinėse šeimose, emocijų, elgesio, nuotaikos sutrikimai. Bei to pasekmėmis suaugusiojo žmogaus gyvenime.

  Gebu išklausyti, esu empatiška. Tiek gyvenime, tiek darbe vadovaujuosi moralinėmis vertybėmis. Moku dirbti ir bendradarbiauti komandoje.

  IŠSILAVINIMAS

  2023- šiuo metu Geštalto terapijos baigiamojo lygmens mokymo programa Všį Vilniaus geštalto institutas, Vilnius (Lietuva).

  2021- 2023 m. Geštalto terapijos kvalifikacinio lygmens mokymo programa VšĮ Vilniaus geštalto institutas, Vilnius (Lietuva). Įgyta geštalto praktiko kvalifikacija

  2020- 2021 m. Geštalto terapijos bazinio lygmens mokymo programa VšĮ Vilniaus geštalto institutas, Vilnius (Lietuva)

  2002- 2004 m. Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens mokymo programa.

  Vilniaus universitetas Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra, Vilnius (Lietuva)

  1996- 1999 m. Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras Vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūra. Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, Psichiatrijos klinika, Vilnius (Lietuva).

  1990- 1996 m. Gydytojas- pediatras Pediatrijos studijų programa.  Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, Vilnius (Lietuva).

  DARBO PATIRTIS

  2022 – šiuo metu Vaikų ir paauglių psichiatrė Vilniaus psichoterapijos ir psichoterapijos centras ( Asmens sveikatos klinika )

  2011-07 – 2022-06 Vaikų ir paauglių psichiatrė Vaikų ligoninė, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas, Vaiko raidos centras, Vilnius (Lietuva)

  2012-04 – 2022-06 Vaikų psichiatrijos skyriaus gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė.

  2012-05 – 2014-09 Vaikų psichiatrijos skyriaus laikinai einanti vedėjos pareigas.

  2011-07 – 2012-07 Bendrojo skyriaus Priėmimo-skubios pagalbos poskyrio budinti gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė.

  2004-10 -2012-03 Vaikų ir paauglių psichiatrė VšĮ Naujininkų poliklinikos PSC, Vilnius (Lietuva)

  1998-12 – 2012-03 Vaikų ir paauglių psichiatrė VšĮ Trakų psichikos sveikatos centras, Trakai (Lietuva)

  NARYSĖ

  Esu Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narė.

  TOBULINIMASIS

  Nuolat tobulinu kvalifikaciją mokymuose, seminaruose, konferencijose.

   

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku