Jovita Anikinaitė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Jovita Anikinaitė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Jovita Anikinaitė

  Jovita Anikinaitė

  Vaikų ir paauglių gydytoja psichiatrė

   VEIKLOS SRITYS

  Savo praktikoje vadovaujuosi holistiniu požiūriu į vaiką ir šeimą. Taikau mokslu pagrįstas intervencijas ir technikas (piešimo, žaidimo terapija, interocepcijos lavinimas ir kt.), bei teikiu prioritetą visapusiškai pagalbai vaikui t.y. darbui ne tik su vaiku, bet ir su jo aplinka: šeima, mokykla ir pan. Medikamentinį gydymą skiriu pagal poreikį ir tik aptarus jo naudą ir žalą bei galimas alternatyvas su vaiko tėvais/globėjais.

  Konsultuoju lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

  IŠSILAVINIMAS

  Medicinos studijas baigiau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete, o vėliau įgijau vaikų ir paauglių psichiatrės kvalifikaciją Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

  Nuo 2017 metų dirbu kaip vaikų ir paauglių psichiatrė, individualiai konsultuodama šeimas ir vaikus.

  PROFESINĖ PATIRTIS

  Turiu patirties vaikų nerimo, depresinių, aktyvumo ir dėmesio, raidos bei psichozinių sutrikimų gydyme. Savo praktikoje dažnai susiduriu su vaikų emociniais ir elgesio sunkumais, į kuriuos žvelgiu kaip į galimybę atliepti į vaiko poreikius, slypinčius už netinkamo elgesio, bei išmokyti vaiką naujų savireguliacijos ir socialinių įgūdžių.

  PROFESINIS TOBULINIMASIS

  Kvalifikaciją keliu nuolat domėdamasi ir pagal galimybes dalyvaudama įvairiuose kursuose/mokymuose.

  Vieni svarbiausių – 2018m. Karyn Purvis Vaiko Raidos Institute (JAV) įgyta TBRIÒ praktikės (Trust Based Relational InterventionÒ – Pasitikėjimu grįstų santykių intervencija) kvalifikacija.

  TBRIÒ – tai intervencija, orientuota į pagalbą trauminius išgyvenimus patyrusiems vaikams, besiremianti neuromokslo, vaiko raidos ir prieraišumo teorijos žiniomis.

  NARYSTĖ

  Lietuvos psichiatrų asociacijos narė;

  Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narė.

  KONSULTACIJŲ KAINOS

  Pirminė konsultacija iki 60 min.  – 70,00 EUR

  Pakartotinė konsultacija iki 50 min – 60,00 EUR

  Konsultacija (pakartotinė konsultacija) iki 30 min. dėl medikamentinio gydymo pratęsimo – 40,00 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku